thumb

AK PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OTGÖZ: “TÜRKİYE YÜZYILI İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti'de 14 Mayıs'ta yapılacak 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için 81 ilde aday belirleme işleminin ilk ayağı olan teşkilat temayül yoklaması Muğla’da da yapıldı. AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Yakup Otgöz; “Temayül yoklamalarımızın başta teşkilatımız olmak üzere, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

AK Parti'de milletvekili aday adaylığı listelerinin belli olmasının ardından Muğla'da temayül yoklaması Menteşe Spor Salonu'nda 25 Mart Cumartesi günü saat 10.00-16.00 arasında yapıldı. Temayül yoklamasında yaklaşık 2 bin kişi oy kullanırken, oy kullanan üyeler 54 aday adayı arasından 7 ismi belirleyecek. Temayülde, il yönetimi, MKYK üyeleri, belediye başkanları, geçmiş dönemlerin milletvekilleri ve il başkanları, meclis üyeleri, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile mahalle başkanları oy kullandı.

Yoğun ilginin olduğu temayül yoklamasının ardından bir açıklama yapan AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Yakup Otgöz; “Bugün, 28. Dönem Milletvekilliği temayül yoklamasına gösterilen ilgi destek ve teveccüh için tüm ilçe, ana kademe, kadın ve gençlik kolları teşkilat mensuplarımıza, mahalle başkanlarımıza, meclis üyelerimize, belediye başkanlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum. Temayül yoklamalarımızın başta teşkilatımız olmak üzere, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı için çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.