Yakup OTGÖZ

Başkan Otgöz’e Ziyaretler Devam Ediyor

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve ilçe yönetimi, AK Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz ve İlçe Gençlik Kolları üyeleri Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi. 

Muğla’nın en büyük ilçelerinden biri olan Seydikemer, son yıllarda yapılan çalışmalar ve projelerle göz dolduruyor. Yapımı tamamlanan projelerle adından sıkça söz ettiren Seydikemer Belediyesi yapım aşamasında olan projelerlede takdir topluyor. Bu yatırımların Seydikemer’e kazandırılmasında büyük emekleri olan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e ziyaretler devam ediyor. Ziyaretlerde konuklar Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e sevgilerini iletirken çalışmalarında da başarılar diliyor.

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve ilçe yönetimi, AK Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz ve İlçe Gençlik Kolları üyeleri Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü ziyaret etti. Pandemi kuralları kapsamında gerçekleşen ziyaret, samimi bir atmosferde gerçekleşti. Ziyarette Başkan Otgöz, Seydikemer Belediyesinin çalışmaları konusunda bilgilendirilme yaptı. 

Başkan Otgöz’e teşekkür eden AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Seydikemer Belediye Başkanımız Sayın Yakup Otgöz’e yeni Belediye Hizmet Binası için ziyarette bulunduk. Seydikemer her gün gelişiyor. Bunda Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün büyük bir emeği var. Emeksiz yatırımda maalesef olmuyor. Sayın Başkanımız Yakup Otgöz’ün çalışmaları sonucunda ilçeye modern bir belediye hizmet binası ve hükümet konağı kazandırıldı. Bizler Fethiye’den Seydikemer’e hayranlıkla bakıyoruz. Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum ve her konuda kendisine destek olmaya hazırız” dedi.

Ziyaret nedeniyle teşekkür eden Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “Seydikemer’imizin gelişmesi için gece gündüz ekip arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Doğduğumuz bu topraklara daha fazla ne yapabilirsek kardır. Seydikemer’e yapılan yatırımlar konusunda başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Hükümetimize,  milletvekillerimize ve destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.